Contact opnemen met PHEV?

 

Ons bestuur van stichting Pro Honore et Virtute

Voorzitter Henk Vogels voorzitter@phev.nl
Secretaris Anouk Zenden secretaris@phev.nl
Penningmeester Lex van den Heuvel penningmeester@phev.nl
Opleidingen Freddie Louwers opleidingen@phev.nl
Contactpersoon Harmonieorkest (HO) Freddie Louwers harmonie@phev.nl
Communicatie en PR Hans Waals communicatie@phev.nl
Fondsenwerving en Sponsoring Hans Waals communicatie@phev.nl
ICT Hans Waals communicatie@phev.nl
Concertmanager Vacature concerten@phev.nl

 

Onze functionarissen

Coordinator Slagwerk Judith Curfs slagwerk@phev.nl
Instrumentenbeheer Rianne van Deursen en Ellen van Laarhoven instrumentenbeheer@phev.nl
Uniformenbeheer    
Muziekcommissie (HO) Anneke den Biessen en Edwin van der Zanden muziekcommissie@phev.nl
Muziekbibliotheek Hetty van de Wetering muziek@phev.nl
Beheerder Website Marijn Rombouts webmaster@phev.nl

 

Beheer Website

Voor opmerkingen, verzoeken, bijdragen in de vorm van artikelen, tekstvoorstellen, foto's enz. kun je terecht bij onze webbeheerder Marijn Rombouts (webmaster@phev.nl) of het bestuurslid Communicatie en PR (communicatie@phev.nl).

 

Bijgewerkt t/m 15-10-2019