Contact opnemen met PHEV?

 

Ons bestuur van stichting Pro Honore et Virtute (PHEV)

Voorzitter Hans Waals hanswaals@hotmail.com
Secretaris Arjen Monden secretaris@phev.nl
Penningmeester Lex van den Heuvel penningmeester@phev.nl
Opleidingen Freddie Louwers opleidingen@phev.nl
Contactpersoon Harmonieorkesten Freddie Louwers harmonie@phev.nl
Communicatie en PR, fondsenwerving en sponsoring, ICT Vacature  
Concertmanager Arold Schers

concerten@phev.nl

 

Onze functionarissen

Coördinator Slagwerk Judith Curfs slagwerk@phev.nl
Instrumentenbeheer Rianne van Deursen en Ellen van Laarhoven instrumentenbeheer@phev.nl
Uniformenbeheer Francien van de Weideven fweideven@hotmail.com
Muziekcommissie

Anneke den Biessen, Edwin van der Zanden, Tom van 't Hof

muziekcommissie@phev.nl
Muziekbibliotheek Hetty van de Wetering muziek@phev.nl

 

Beheer Website

Voor opmerkingen, verzoeken, bijdragen in de vorm van artikelen, tekstvoorstellen, foto's enz. kun je terecht bij de voorzitter.

 

Bijgewerkt t/m 16-09-2022