Contact

Bestuur

Voorzitter Henk Vogels voorzitter@phev.nl
Secretaris Anouk Zenden secretaris@phev.nl
Penningmeester Johan Schoenmakers penningmeester@phev.nl
Opleidingen Freddie Louwers opleidingen@phev.nl
Slagwerk en ICT Ineke Postema slagwerk@phev.nl
Communicatie en PR Hans Waals communicatie@phev.nl
Concertmeester Vacature concerten@phev.nl
Harmonie Freddie Louwers harmonie@phev.nl
Sponsoring Hans Waals communicatie@phev.nl

Functionarissen

Instrumentenbeheer Ellen Mulder instrumentenbeheer@phev.nl
Uniformenbeheer Greet van Gorp tvgorp@kpnmail.nl
Muziekcommissie   muziekcommissie@phev.nl

Website

Voor opmerkingen, klachten, verzoeken, foto's enz. kan men terecht bij de webbeheerder Marijn Rombouts (webmaster@phev.nl)